Praca Zdalna | W Domu | Dodatkowa |Stała | Online

0
32

W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:
Specjalista ds. Promocji

Co oferujemy?
• praca zdalna, w domu
• wysokie wynagrodzenie (3 500 PLN-7 500 PLN) miesięcznie, (w zależności od wyników)
• dodatkowe premie proporcjonalne do zaangażowania,
• pełne wsparcie zespołu oraz pomoc na każdym kroku,
• elastyczne godziny pracy,
• możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej,
• nie wymagam doświadczenia, szkolę od A do Z,
• nie wymagam żadnej inwestycji finansowej.

Opis stanowiska pracy:
• reklama oraz promocja produktów na zlecenie firm zewnętrznych,
• nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
• praca odbywa się w 100% w Internecie

Wymagania:
• ukończone 18 lat,
• obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter współpracy,
• aktualne zamieszkanie na terenie Polski,
Liczba miejsc ograniczona ze względu na mój ograniczony czas i dostępność.
Zapraszam do współpracy. Pozdrawiam, Nowakowski Piotr

Kontakt:
Piotr Nowakowski
511573981
kontakt@piotrnowakowski.xaa.pl

Poprzedni artykułŁosickie serca dla WOŚP
Następny artykułAlarmy bombowe to codzienność w Ukrainie