Poznaj laureatów konkursu pt. „Owocowy Powiat Łosicki’

1
792

Starostwo rozstrzygnęło konkurs pt. „Owocowy Powiat Łosicki” mający na celu zainspirowanie do poznania walorów powiatu. Jego tematem była prezentacja owoców, z jakich słynie ten teren.

Prace rozpatrywane były w czterech kategoriach – przedszkola i oddziały przedszkolne, szkoły podstawowe Klasy I –IV, szkoły podstawowe Klasy V-VIII oraz kategoria otwarta dla szkół ponadpodstawowych, ponadgimnazjalnych i  dorosłych.

Reklama

Nagrody laureatom wręczali: starosta Janusz Kobyliński, wicestarosta Michał Michaluk, przewodnicząca rady powiatu Urszula Sadowska przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Bożena Niedzielak, oraz radni Iwona Muder, Barbara Michoń, Paweł Czmoch i Waldemar Kita.

W kategorii przedszkola i oddziały przedszkolne pierwsze miejsce zajęła grupa „Smerfy” z przedszkola samorządowego nr 2 w Łosicach, miejsce drugie wywalczyła Grupa „Muchomorki” z przedszkola samorządowego w Sarnakach. Natomiast miejsce trzecie przypadło Tomaszowi Dziołakowi z przedszkola samorządowego Dobry Start w Łosicach i 5-latkom z przedszkola w Hadynowie. Wyróżniono grupę Motylków z przedszkola niepublicznego „Jacek i Agatka” oraz Kingę Daniluk z przedszkola samorządowego w Starej Kornicy

W kategorii szkoły podstawowe Klasy I –IV pierwsze miejsce zajęli Mikołaj Wawryniuk ze Szkoły Podstawowej w Niemojkach i Oliwia Zdolska Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Próchenkach. Drugie miejsce zajęły Alicja Wyszyńska ze Szkoły Podstawowej w Starej Kornicy i Hanna Ołdachowska Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Mostowie. Miejsce trzecie zajęły natomiast Maja Wojtczuk ze Szkoła Podstawowej w Hadynowie i Klaudia Chwedoruk z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Próchenkach. W tej kategorii wręczono również wyróżnienia. Otrzymali je Lena Troć i Piotr Stefaniuk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łosicach oraz Julia Klas ze Szkoły Podstawowej w Sarnakach.

W kategorii szkoły podstawowe Klasy V-VIII pierwsze miejsce wywalczyła Antonina Chromiec ze Szkoły Podstawowej w Sarnakach. Drugie miejsce zajął Franciszek Szpura ze Szkoły Podstawowej w Starej Kornicy, a miejsce trzecie Zofia Wierczuk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łosicach. Wyróżnienie otrzymała Maja Żuk z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Próchenkach.

W kategorii otwartej pierwsze miejsce zajęła Marta Wawryniuk z Niemojek, natomiast drugie miejsce  Bartłomiej Warecki z  Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łosicach.

Fot. Starostwo Powiatowe w Łosicach

Reklama
Poprzedni artykułMotoPomocni przeszkolili motocyklistów
Następny artykułCIESZ SIĘ WIOSNĄ NA MAZURACH- CAŁOROCZNE DOMY NA MAZURACH ZE SPA

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.