Poszukiwany złapany z narkotykami

0
858

Łosiccy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary w zakładzie karnym. W jego domu znaleźli narkotyki. 34-latek trafił do zakładu karnego.

Łosiccy kryminalni zajęli się sprawą 34-letniego mężczyznę, poszukiwanego w celu odbycia kary w zakładzie karnym. Szybko namierzyli jego miejsce pobytu na terenie gminy Sarnaki. Gdy funkcjonariusze weszli do domu, mężczyzna próbował się ukryć za drzwiami łazienki, a w pomieszczeniach wyczuwalny był zapach marihuany.

Reklama

W odzieży należącej do poszukiwanego policjanci znaleźli woreczki strunowe z zawartością marihuany, mefedronu i amfetaminy, a na terenie posesji kilkanaście krzaków konopi, część z nich ukryta była w studziennych kręgach. 34-latek został zatrzymany i trafił do zakładu karnego. Teraz, oprócz kary za wcześniej popełnione przestępstwa, poniesie odpowiedzialność za posiadanie narkotyków i uprawę konopi.

Dodatkowo w zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Oszustwo
10 maja 2022 r. nieznany sprawca przesłał wiadomość mailową do 41-letniej mieszkanki Łosic, dotyczącą realizacji płatności za zakup na jednym z portali ogłoszeniowych. Sprawca poprosił pokrzywdzoną o potwierdzenie zamówienia, podanie danych do rachunku bankowego i po uzyskaniu loginu i hasła wypłacił z jej konta prawie 3 tys. złotych.

Kradzież drzewa
11 maja 2022 r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży drzewa. 45-letnia pokrzywdzona powiadomiła o wycięciu z jej lasu na terenie gminy Sarnaki drzew sosnowych o łącznej wartości ok. 8 tys. zł.

13 maja 2022 r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie dotyczące wycięcia i kradzieży jednego dębu w Chotyczach. 55-letni pokrzywdzony oszacował straty na 2 tys. zł.

Nietrzeźwy kierowca
12 maja 2022 r. w Chlebczynie, 37-letni mieszkaniec gminy Platerów kierował audi w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 3,8 promila alkoholu w organizmie.

Nieobyczajny wybryk
14 maja 2022 r. dyżurny łosickiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny leżącego przy płocie jednej z posesji na terenie Zabuża. Policjanci zastali na miejscu 58-latka, którego stan nietrzeźwości nie pozwalał na zastosowanie postępowania mandatowego. W związku z popełnieniem wykroczenia nieobyczajnego wybryku KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułKoncerty na dzień matki
Następny artykułWynajem agregatów prądotwórczych o różnej mocy