Koncerty na dzień matki

0
222

Już za chwilę świętujemy dzień wszystkich Mam. To wyjątkowy czas i okazja by podziękować za dar życia, lata czułej opieki, stałego wsparcia oraz bezgranicznej miłości. Osobistym i niebagatelnym podarunkiem z pewnością będzie wspólny czas spędzony razem… Łosicki Dom Kultury ma dla Was idealny prezent z tej okazji – dwa wyjątkowe koncerty…

Pierwszy z nich, 18 maja o godz. 18:00 – koncert Katarzyny Żak, która zaprezentuje się w programie „Bardzo śmieszne piosenki”. Aktorka wraz z zespołem muzycznym zaprasza publiczność od 15-tego do 99-tego roku życia do wspólnej zabawy przypominając czym tak naprawdę jest piosenka aktorska. W programie usłyszymy piosenki m.in. Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Mariana Hemara, Macieja Zembatego, Magdy Czapińskiej, Andrzeja Poniedzielskiego i Artura Andrusa.

Reklama

Drugi, w niedzielę 22 maja o godz. 13:00, na który zapraszają: Janina Ewa Orzełowska – Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Alicja Węgorzewska – Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej, Mariusz Kucewicz – Burmistrz Miasta i Gminy Łosice. A będzie to koncert z cyklu KONCERTY NA MAZOWSZU. Koncert z okazji Dnia Matki. W koncercie usłyszymy wspaniałe utwory o miłości dla Naszych Kochanych Mam. Do koncertu Alicja Węgorzewska zaprosiła wspaniałych artystów: Macieja Miecznikowskiego – śpiew i Bogdana Kierejszę skrzypce.

Na dwa wydarzenia, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na sali widowiskowej, obowiązują bezpłatne wejściówki, dostępne w sekretariacie ŁDK, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00.

Reklama
Poprzedni artykułOkładziny ścienne – efektowny, trwały sposób dekoracji gładkich i pustych powierzchni ściennych
Następny artykułPoszukiwany złapany z narkotykami