Policjanci zlikwidowali przydomową bimbrownię

0
541

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Zatrzymany poszukiwany
30 października w Szpakach Kolonii, łosiccy kryminalni, działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 30-letniego mieszkańca gminy Stara Kornica. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe 7 miesięcy.

Reklama

Zatrzymany poszukiwany
30 października w Nowych Szpakach, łosiccy kryminalni, działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 46-letniego mieszkańca gminy Stara Kornica. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe 7 miesięcy.

Zatrzymany poszukiwany
30 października w Patkowie, łosiccy kryminalni, działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 36-letniego mieszkańca gminy Łosice. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Zatrzymany poszukiwany
30 października w Nowych Litewnikach, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 46-letniego mieszkańca gminy Sarnaki. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe 100 dni.

Oszustwo
30 października w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona 45-letnia mieszkanka Korczówki zawiadomiła, że nieznana osoba przejęła jej konto na jednym z portali społecznościowych z którego wysłane zostały wiadomości z prośbą o podanie kodu BLIK. Postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.

Nietrzeźwy kierujący
31 października w Łosicach 23-letni mieszkaniec gminy Leśna Podlaska kierował fordem pomimo zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierującego okazało się, że miał on w organizmie ponad 1,75 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna okazał się być osobą poszukiwaną przez Sąd do odbycia kary pozbawienia wolności.

Wypadek drogowy
1 listopada w Wólce Nosowskiej doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem był 32 -letni mieszkaniec gminy Leśna Podlaska nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał do przydrożnego rowu. 36-letnia pasażerka pojazdu z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierujący zbadany na stan trzeźwości z wynikiem 1,28 promila w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

Wyrób alkoholu etylowego bez wymaganego zezwolenia
2 listopada łosiccy policjanci w Kisielewie zlikwidowali przydomową, nielegalną bimbrownię. Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych użytkowanych przez 77-latka funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. urządzenia i akcesoria służące do produkcji alkoholu etylowego jak również alkohol w ilości ponad 13,5 litra.

Wypadek drogowy
2 listopada w Łosicach kierujący chryslerem 44-letni mieszkaniec Łosic podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu 25-letniemu motocykliście w wyniku czego doprowadził do zderzenia. Kierujący byli trzeźwi. Poszkodowany motocyklista mieszkaniec gminy Olszanka z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Oszustwo
3 listopada w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony 35-letni mieszkaniec Biernat na jednym z portali społecznościowych zakupił monety, za które przelał pieniądze w kwocie 795 zł, jednak zamówionego towaru nie otrzymał.

Oszustwo
3 listopada w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona 45-letnia mieszkanka Zakrza na jednym z portali społecznościowych zakupiła robota kuchennego, za którego przelała pieniądze w kwocie 200 zł, jednak zamówionego towaru nie otrzymała.

Pożar
5 listopada w łosicach na terenie ogródków działkowych z nieustalonych przyczyn doszło do pożaru domku letniskowego, drewnianego, w wyniku, którego budynek uległ całkowitemu spaleniu. Na chwilę obecną nie ustalono wartości strat. Postępowanie wyjaśniające przyczynę pożaru prowadzi KPP w Łosicach.

mł.asp. Weronika Wujek

Reklama
Poprzedni artykułPrzyjdź na Dzień bezpieczeństwa z OSP Sarnaki
Następny artykułApple iPhone 15 Pro Max 512Gb For sale at 850USD