Oszustwa i kradzieże

0
248

W zeszłym tygodniu łosika policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Oszustwo
12 grudnia w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona 40 letnia mieszkanka gminy Łosice zamieściła na jednym z portali internetowych ogłoszenie sprzedaży odzieży. Rzekomy kupujący przesłał kobiecie link na nieznaną stronę internetową, na której miała ona podać dane do przelewu. Następnego dnia kobieta zorientowała się, że z jej konta zniknęły pieniądze w kwocie 19000zł.

Reklama

Poszukiwani
14 grudnia łosiccy policjanci działając na podstawie sądowych nakazów doprowadzenia zatrzymali czterech poszukiwanych mężczyzn w wieku od 28 do 54 lat. Wszyscy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości za popełnione przestępstwa i chcieli uniknąć kary. Trzy osoby po zapłaceniu zaległej grzywny zostały zwolnione, czwarta trafiła do zakładu karnego.

Oszustwo
15 grudnia w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie od 48 letniej mieszkanki gm. Platerów. Kobieta za pośrednictwem serwisu społecznościowego kupiła konsolę. Po wpłaceniu 1800 zł  na wskazane konto zamówionego towaru nie otrzymała.

Nietrzeźwy kierowca
16 grudnia, w Łosicach, 21-letni mieszkaniec Łosic kierował volkswagenem w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało ponad 0,32 promila alkoholu w organizmie.

Pożar
18 grudnia w Nowodomkach doszło do pożaru budynku gospodarczego murowanego, krytego blachą. W wyniku zdarzenia nikt nie doniósł obrażeń, budynek uległ częściowemu spaleniu, pokrzywdzeni nie oszacowali strat. Policjanci KPP w Łosicach ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

mł.asp. Weronika Wujek

Reklama
Poprzedni artykułMonocykl elektryczny BEGODE MASTER 2400Wh Samsung 50E
Następny artykułBiblioteka całkowicie odnmieniona