Nieobyczajne zachowanie zgorszyło mieszkańców bloku

1
1821

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Uszkodzenie pojazdu
21 października 2019 roku 28-letni mieszkaniec gminy Konstantynów złożył w KPP w Łosicach zawiadomienie o uszkodzeniu samochodu m-ki Peugeot zaparkowanego w Łosicach przy ul. Rynek. Nieznany sprawca zarysował tylny błotnik, powodując straty w wysokości 1000zł. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Reklama

Zatrzymany poszukiwany
22 października 2019 roku na terenie Łosic policjanci prewencji działając na podstawie Sądowego Nakazu Doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 19-latka. Mężczyzna został osadzony w policyjnej izbie zatrzymań a następnie przewieziony do zakładu karnego.

Nieobyczajne zachowanie
23 października Policja w Łosicach otrzymała zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie śpiącym w piwnicy jednego z bloków w Łosicach. Interweniujący policjanci zastali we wskazanym miejscu nietrzeźwego mężczyznę, którego zachowanie zgorszyło mieszkańców. Policja prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Kradzież
W KPP w Łosicach zostało przyjęte zawiadomienie o kradzieży wózka paletowego, dokonanej w październiku, przez nieznanego sprawcę, na terenie miejscowości Bolesty. 50-letni pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 1200zł. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Nietrzeźwa kierująca
25 października 2019r. w Łosicach, 21-letnia mieszkanka powiatu bialskiego kierowała samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułEcoContainers – Kontenery Morskie
Następny artykułBiskup Antoni Pacyfik Dydycz honorowym obywatelem gminy Sarnaki

1 KOMENTARZ

  1. Przespał się pijaczek w piwnicy i wielkiego zgorszenia narobił. Haha
    Ludzie opanujcie się.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.