Niebezpieczne znalezisko

0
664

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Uszkodzenie mienia
28 lutego w Łosicach, funkcjonariusze patrolówki zatrzymali na gorącym uczynku 50-letniego mieszkańca Łosic. Mężczyzna umyślnie uszkodził drzwi wejściowe do stalowej wiaty śmietnikowej, powodując straty w wysokości 4000 zł. Czynności w sprawie prowadzone są przez KPP w Łosicach.

Reklama

Poszukiwany
1 marca, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali w Siedlcach poszukiwanego 32-latka mieszkańca gm. Huszlew, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna najbliższe dwa i pół roku spędzi w zakładzie karnym.

Uszkodzenie mienia
1 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu pojazdu m-ki Audi zaparkowanego na jednej z posesji w miejscowości Platerów. Nieznany sprawca umyślnie wybił tylną szybę samochodu, na szkodę 29-letniej mieszkanki gminy Platerów. Pokrzywdzona oszacował straty na kwotę 550 zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kolizja
2 marca w Łosicach 43- letnia mieszkanka gminy Kornica, kierując volkswagenem nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją forda, kierowanego przez 44-letnią mieszkankę gminy Olszanka i najechała na jego tył. Kierujące były trzeźwe, sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem.

Nietrzeźwy kierowca
2 marca w Łosicach, 29-letni mieszkaniec pow. Siemiatyckiego kierował audi w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0.28 promila alkoholu w organizmie.

Kolizja
3 marca w Łosicach 59-letni mieszkaniec Łosic, kierując mitsubishi nie zachował ostrożności i nie upewnił się czy może bezpiecznie skręcić w lewo. Podjęty prze niego manewr doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo seatem leonem, kierowanym przez 20-letniego mieszkańca gminy Przesmyki. Kierujący byli trzeźwi, nikt nie odniósł obrażeń.

Oszustwo
3 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. 27-letnia mieszkanka gminy Huszlew kupiła za pośrednictwem jednego z portali aukcyjnych torebkę i pomimo zapłaty 415 zł za towar nie otrzymała zamówionego przedmiotu.

Niebezpieczne znalezisko
3 marca do KPP w Łosicach wpłynęło zgłoszenie od mieszkańca gm. Łosice, który poinformował o niebezpiecznym znalezisku. Na polu uprawnym w miejscowości Meszki, podczas wykonywania prac, znaleziono granat moździerzowy kal.81 mm produkcji niemieckiej pochodzącego z II Wojny Światowej. Pocisk został zabezpieczony przez grupę pirotechniczną.

mł.asp. Weronika Wujek

Reklama
Poprzedni artykułTrwa nabór do sekcji piłki nożnej chłopców
Następny artykułHorbowicz znów wywalczył złoto Mistrzostw Polski