MARATON HALLOWEEN

0
22

Nocne Maratony Filmowe Helios jak co roku stawiają przed Fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Kino przygotowało do wyboru dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów! 28 i 31 października Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów.

W pierwszym zestawie będzie można obejrzeć cztery filmy, których jedynym celem jest… śmiertelnie Was wystraszyć! Na początek długo wyczekiwana premiera “EGZORCYZMY SIOSTRY ANN” – przerażająca historia spotkania młodej zakonnicy, której powołaniem jest walka z demonami. Po krótkiej przerwie pierwsza przedpremiera tego wieczoru – “SMAKOSZ ODRODZENIE” – po 23 latach tytułowy “smakosz” budzi się, by znowu zaspokoić swój głód. Następnie kolejna przedpremiera – “LARWY”. Na koniec trzymający w napięciu – “NIE PATRZ W DÓŁ”.

Reklama

Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba?

Start: 28.10.2022 i 31.10.2022, godz. 23:00

Reklama
Poprzedni artykuł„PPM Strzelectwo” czyli o pierwszej w powiecie ogólnodostępnej strzelnicy
Następny artykułMazowsze. Wiadomości z regionu