Łosicki Dom Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert.

0
89

Warszawska Opera Kameralna zaprasza na mozartowską przygodę! Wspólnie z Łosickim Domem Kultury zaprasza wszystkich miłośników muzyki na wyjątkowy Koncert Młodzieżowej Orkiestry Mozartowskiej (MOM), który odbędzie się 15 czerwca o godz. 15:00 w Basenie Artystycznym Warszawskiej Opery Kameralnej. Bilety: tylko 30 PLN!

Na Koncert przewiezie Państwa i odwiezie bezpłatnie Operobus. Wyjazd o godz. 12:30 z parkingu przy Starostwie Powiatowym ul. Narutowicza.

Reklama

Ilość miejsc ograniczona – 50.Zapisy na listę i wpłaty 30 zł w sekretariacie ŁDK do czwartku 13 czerwca! Informacje pod nr tel. 531 257 246.

Finał 5. edycji Mozart Junior to koncert Młodzieżowej Orkiestry Mozartowskiej, gdzie młodzi muzycy wybrani przez jury pod przewodnictwem dr hab. Alicji Węgorzewskiej będą mieli okazję doskonalić swoje umiejętności pod czujnym okiem Adama Banaszaka, nowego kierownika muzycznego orkiestry MACV oraz koncertmistrzów zespołu WOK. Koncert uświetni specjalny gość – Krzysztof Szczepaniak, który będzie czytał listy Mozarta.

Czy któryś z młodych talentów dołączy na stałe do Warszawskiej Opery Kameralnej? Czas pokaże, ale najważniejsze jest, by wykorzystali tę niepowtarzalną szansę pracy z najlepszymi!

Reklama
Poprzedni artykułIskry Niepodległości w Łosicach
Następny artykułTransgraniczny Projekt Poprawy Bezpieczeństwa Zdrowotnego w Łosicach i Iwano-Frankowsku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj