Łosicka drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w TOP5 Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej

0
683

Drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wygrała eliminacje strefowe XX Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. W finale nasi piłkarze zajęli ostatecznie 5 miejsce w województwie. 

Tegorocznym gospodarzem eliminacji strefowych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej była miejscowa drużyna PSP. W hali sportowo widowiskowej ZS Nr 1 walkę o awans podjęło 5 drużyn. Po zaciętej rywalizacji przepustkę do walki o tytuł Mistrza Mazowsza  wywalczyli strażacy z Łosic, którzy pokonali KP PSP Sokołów Podlaski i KM PSP Siedlce. Czwarte miejsce zajęli KP PSP Ostrów Mazowiecka, a piąte KP PSP Garwolin. Najlepszym bramkarzem zawodów został zawodnik  reprezentacji Łosic – Bartłomiej Radziwonka.

Reklama

Natomiast podczas finału stanęli do rywalizacji z 37 drużynami z całego Mazowsza. Ostatecznie po zaciętej rywalizacji ekipa z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach znalazła się w TOP 5 halowej piłki nożnej zajmując piątą lokatę. Wyprzedziły ich między innymi takie potęgi kadrowe jak Komenda Miejska PSP w Warszawie, czy Komenda Miejska PSP w Radomiu.

Fot. KP PSP ŁOSICE

Reklama
Poprzedni artykułSprawdzili czy kierowcy i piesi łamią przepisy
Następny artykułKonkurs na Najlepszy Łosicki Mazurek Wielkanocny