Konkurs na Najlepszy Łosicki Mazurek Wielkanocny

0
107

W imieniu Organizatorów zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Miasta i Gminy Łosice do udziału w konkursie na Najlepszy Łosicki Mazurek Wielkanocny.

Konkurs odbędzie się 1 kwietnia 2023 r. w Parku Miejskim im. Króla Aleksandra Jagiellończyka w Łosicach w ramach VII Łosickiego Jarmarku Wielkanocnego. W konkursie mogą wziąć udział Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Miasta i Gminy Łosice.

Reklama

Wypieki konkursowe należy dostarczyć w dniu 1 kwietnia 2023 r. od godz. 10:00 do 12:00 do Parku Miejskiego (namiot Organizatora).

Do mazurków należy dołączyć recepturę oraz przepis mówiący jak został wykonany wraz z formularzem zgłoszeniowym. Na konkurs można zgłosić wyłącznie mazurki, które nie są
dostępne w sprzedaży (1 szt.).

Koła Gospodyń Wiejskich, które chcą uczestniczyć w konkursie prosimy o potwierdzenie udziału do 30 marca 2023 roku telefonicznie (sekretariat ŁDK: 531 257 246).

Więcej szczegółów w regulamin konkursu

Reklama
Poprzedni artykułŁosicka drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w TOP5 Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej
Następny artykułDzieci pożegnały Zimę