Łosice również grają z WOŚP!

9
354

Łosice również grają z WOŚP! W niedzielę – 29 stycznia 2023 r. w godzinach 8.00 -19.00 wypatrujcie naszych wolontariuszy nie tylko na ulicach Łosic ale również w miejscowościach w powiecie łosickim – bądźcie hojni i pamiętajcie – gramy „Chcemy wygrać sepsą! Finał dla wszystkich – małych i dużych” – zachęca Dorota Kozłowska, dyrektorka Łosickiego Domu Kultury.

39 wolontariuszy od wczesnych godzin rannych będzie kwestować na rzecz WOŚP nie tylko w mieście i gminie Łosice. Jak co roku grają również z nami zaprzyjaźnione szkoły z terenu powiatu łosickiego: Zespół Oświatowy w Niemojkach, Szkoła Podstawowa w Hadynowie, Szkoła Podstawowa w Olszance, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Szydłówce oraz Szkoła Podstawowa nr 1 – wymienia Dorota Kozłowska.

Zapraszamy też na imprezę kulturalną towarzyszącą kweście, która odbędzie się wyjątkowo (przez remont ŁDK), dzięki gościnności i uprzejmości Dyrekcji w małej hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Łosicach w niedzielę 29 stycznia od godziny 15.00.

Zagrają m.in.: przedszkolaki z grup „Smerfy” i „Pszczółki” z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Łosicach, finalistki The Voice Kids: Karolina Kruk, Lena Ornowska i Nela Zawadzka; Oliwia Spychel, Wiola Latus, Studio Piosenki ŁDK, ZPiT Mała Ziemia Łosicka; ZPiT Ziemi Łosickiej grupa taneczna; INDIGO DANCE ART. FACTORY ŁOSICE, ART STUDIO.

– Pomiędzy występami zapraszamy na „licytacje” gadżetów WOŚP i innych fantów, voucherów przekazanych przez darczyńców! Wszystkie fanty możecie obejrzeć na fanpag’u ŁDK. Licytować można już dziś… do czego gorąco zachęcamy, cel szczytny, a jest również w czym wybierać – zachęca Dorota Kozłowska.

Tradycyjnie finał wspierają panie z KGW z terenu gminy Łosice i pieką dla Was przepyszne ciasta i ciasteczka, które będziecie mogli zakupić w niedzielę w godz. od 9:00 do 13:00 na parkingu przy ŁDK, a później od 15:00 w hali na ul. Szkolnej 5.

Od 15:00 na Zalewie Łosickim będzie również można wspólnie pomorsować z Morsami Łosice… A od 15:30

Cały dochód z kwesty i imprez towarzyszących przeznaczony zostanie na rzecz 31. Finału WOŚP.

Zapraszamy i czekamy na Was! Pamiętajcie, 29 stycznia liczy się każda złotówka!

Reklama

9 KOMENTARZE

    • Nikt nie karze Ci oglądać. A jeśli Ci tak to Anonimie przeszkadza, to odpal swój ulubiony kanał – Russia Today. Albo ZDF i pooglądaj se swój ulubiony serial „Nazi matki, nazi ojcowie”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.