Ktoś zdewastował ambony myśliwskie

0
481

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Niezatrzymanie pojazdu do kontroli
28 maja 2020r. w miejscowości Łuzki, 41- letni mieszkaniec gminy  Łosice, kierując motocyklem nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, pomimo użycia sygnałów dźwiękowych i świetlnych. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Reklama

Uszkodzenie mienia
W dniach 16-24 maja 2020r. w miejscowości Władysławów nieznany sprawca wywrócił i połamał elementy konstrukcji dwóch ambon myśliwskich, Pokrzywdzony, reprezentujący koło łowieckie, oszacował straty na kwotę 2100zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwy kierujący
30 maja 2020r. w Platerowie, 27-letni  mieszkaniec gminy Platerów kierował samochodem osobowym m-ki VW w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwy kierujący
31 maja 2020r. w Hadynowie, 28-letni  mieszkaniec gminy Olszanka kierował samochodem osobowym m-ki Daewoo w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Brak elementów odblaskowych
W nocy 30/31 maja 2020r. wzdłuż drogi krajowej nr 19 pieszo poruszał się 23-letni mieszkaniec gminy Łosice. Mężczyzna szedł nieprawidłową stroną jezdni oraz wbrew obowiązkowi nie posiadał elementów odblaskowych. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Przypominamy, że zgodnie z art. 11 ustawy Prawo o ruchu drogowym, pieszy poruszający się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym, jest obowiązany używać elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułAtrakcje w parku Jagiellończyka i kino samochodowe – Łosice świętują Dzień Dziecka
Następny artykułWeronika Szpura ze Starej Kornicy zwyciężczynią ogólnopolskiego konkursu kulinarnego