Książki za symboliczną złotówkę

0
88

Niedostępne już na rynku starsze wydania książek można kupić za symboliczną złotówkę na „Kiermaszu Książek Wyczytanych”, zorganizowanym przez miejscową Bibliotekę Publiczną. Akcja potrwa do 31 marca, a jej finał zaplanowano na 1 kwietnia podczas Łosickiego Jarmarku Wielkanocnego w Parku Miejskim im. Króla Aleksandra Jagiellończyka.

Do 31 marca potrwa „Kiermasz Książek Wyczytanych”, na którym można nabyć za symboliczną złotówkę książki wycofane z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej. Jest to nie lada gratka dla czytelników kompletujących swoje domowe biblioteczki, oraz poszukiwaczy starszych wydań ulubionych powieści. Wśród „książek wyczytanych” znajdują się przede wszystkim pozycje beletrystyczne i popularnonaukowe, które z pewnością zaciekawią nie jednego miłośnika literatury.

Reklama

Kiermasz odbywa się w dwóch lokalizacjach. W budynku Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Łosicach, przy ul. Piłsudskiego 7. Tutaj czytelnicy mogą uczestniczyć w kiermaszu od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-16:00. Kiermasz odbywa się również w miejscowej Bibliotece Pedagogicznej przy ul. Piłsudskiego 9. Książnica zaprasza od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-17:00, a w soboty w godz. 9:00-15:00. Dodatkowo, kiermasz książek zaplanowano również podczas Łosickiego Jarmarku Wielkanocnego w Parku Miejskim im. Króla Aleksandra Jagiellończyka, który odbędzie się 1 kwietnia.

– Gorąco zachęcamy do odwiedzania obu bibliotek i skorzystania z naszej oferty. Dzięki kiermaszowi pozyskamy dodatkowe pieniądze na zakup nowości wydawniczych do Biblioteki Publicznej – zachęca do udziału w akcji Dorota Kozłowska, dyrektorka Łosickiego Domu Kultury, w strukturach którego jest również miejscowa książnica publiczna.

Reklama
Poprzedni artykułProducent realistycznej imitacji drewna
Następny artykułObrzucili dom jajkami z oleistą substancją