Kryminalni zabezpieczyli prawie 300 gramów narkotyków

0
445

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kryminalni zabezpieczyli prawie 300 gramów narkotyków
W wyniku pracy operacyjnej łosiccy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który posiadał łącznie niemal 300 gramów marihuany.

Reklama

Kryminalni z łosickiej komendy zatrzymali 23.08 27-letniego mieszkańca gminy Łosice. Z uzyskanych wcześniej informacji wynikało, że może posiadać w domu narkotyki. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę, policjanci znaleźli szklane słoiki, plastikowe pudełka i worki strunowe z zawartością suszu roślinnego oraz niewielki namiot skonstruowany z tworzywa termoizolacyjnego służący do uprawy konopi. Kilka słoików z suszem mężczyzna ukrył wewnątrz wersalki.

Po zbadaniu zabezpieczonego suszu okazało się, że jest to marihuana, o łącznej wadze 290 gramów.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do łosickiej komendy, gdzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za popełniony czyn grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

 

 

.

Zatrzymani poszukiwani
22 sierpnia w Dzięciołach, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 30-latka. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym.

26 sierpnia w Łosicach, policjanci łosickiej patrolówki działając na podstawie listu gończego zatrzymali poszukiwanego 24-latka. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

Kradzież z włamaniem
W dn. 17-20 sierpnia w Myszkowicach, nieznany sprawca wyłamał zamek w drzwiach wejściowych garażu i ukradł motorower m-ki Romet. 74-letni pokrzywdzony oszacował straty na 1500 zł

Usiłowanie oszustwa
22 sierpnia nieznany sprawca usiłował zaciągnąć kredyt w wysokości 30 tys. zł poprzez aplikację bankową na szkodę 24-letniej mieszkanki Łosic. Szybka reakcja pracowników banku i zablokowanie konta zapobiegły wypłacie środków.

Kradzieże
W dn. 28.07-20.08 w Bejdach, nieznany sprawca wszedł do niezabezpieczonych budynków gospodarczych i ukradł kosiarkę spalinową, szlifierkę kątową prostownik i butlę gazową. 36-letni pokrzywdzony oszacował straty na ponad 2700zł.

24 sierpnia w Huszlewie, nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny z niezamkniętego forda, na szkodę 35-letniego mieszkańca gminy Huszlew.

Nietrzeźwi rowerzyści
24 sierpnia w Łosicach, 35-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował rowerem mając prawie 1,4 promila alkoholu w organizmie.

25 sierpnia w Mierzwicach, 59-letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierował rowerem mając 2 promile alkoholu w organizmie.

25 sierpnia w Ruskowie, 34-letni mieszkaniec gminy Platerów kierował rowerem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułCzym się kierować przy wyborze okularów – poradnik kupującego
Następny artykułDożynki parafialne w Niemojkach