kradzieże, awantura i kolizja

0
737

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież z włamaniem
8 grudnia w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży z włamaniem, do której doszło w Rudniku. Nieustalony dotąd sprawca uszkodził korki zbiorników z paliwem w koparce i ładowarce i ukradł łącznie 80 litrów oleju napędowego. Właściciel firmy usługowej oszacował straty na 1300 zł.

Reklama

Kradzież pojazdu
10 grudnia w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży pojazdu. Nieustalony dotąd sprawca ukradł Iveco z terenu niezamkniętej posesji w Łosicach. Pokrzywdzony 46 letni mieszkaniec Łosic oszacował straty na 60 tyś zł.

Awanturnik w sklepie
9 grudnia dyżurny łosickiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze w sklepie spożywczym. Policjanci skierowani na miejsce zastali nietrzeźwego klienta, któremu ekspedientka odmówiła sprzedaży alkoholu. Mężczyzna wykrzykiwał wulgaryzmy a policjantom odmówił podania swoich danych. Funkcjonariusze ustalili tożsamość awanturnika, okazał się nim  44 letni mieszkaniec gm. Łosice. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed Sądem.

Kierowca bez uprawnień
9 grudnia w Łosicach na ul. Kolejowej,  policjanci Łosickiej patrolówki zatrzymali do kontroli BMW, jak się okazało kierowca, 27 letni mieszkaniec pow. siedleckiego prowadził samochód pomimo  braku uprawnień do kierowania kat. B.

Kolizja
11 grudnia dyżurny łosickiej policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu ciężarowego Dafa, kierowanego przez 37 letniego mieszkańca pow. Międzyrzeckiego, z osobowym fordem z lawetą, kierowanym przez 50 letniego mieszkańca pow. grajewskiego. Do zderzenia doszło w Łosicach na skrzyżowaniu ulicy Białostockiej z Bialską. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było osunięcie się lawety na ośnieżonej nawierzchni, w wyniku czego doszło do uszkodzenia lewego przedniego narożnika ciężarówki. W wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń, kierowcy byli trzeźwi. Jednak okazało się, że kierowca forda nie posiadał uprawnień do kierowania.

mł.asp. Weronika Wujek

Reklama
Poprzedni artykułUtworzono stowarzyszenie dla współpracujących samorządów
Następny artykułFerie z WOT