Joanna Gąska i Anna Kondraciuk Nominowane do Local e-Journalism Awards 2023

1
527

Joanna Gąska, dziennikarka portalu Łosice.info oraz Anna Kondraciuk z redakcji Kuriera Podlaskiego Głosu Siemiatycz, zostały nominowane w prestiżowym Konkursie o Nagrodę Stowarzyszenia Mediów Lokalnych „Local e-Journalism Awards 2023”. Nominacja dotyczy kategorii PRO PUBLICO BONO im. Stefana Bratkowskiego. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się już jutro – 6 marca w siedzibie Google for Startups Campus.

Reklama

Joanna Gąska i Anna Kondraciuk znalazły się wśród nominowanych dzięki aktywnej pracy w lokalnych mediach, zaangażowaniu w tematy istotne dla społeczności ze szczególnym uwzględnieniem zaangażowania w śledztwo dziennikarskie związane ze sprawą podejrzenia molestowania do którego mogło dojść w jednej z rodzin zastępczych.

Co wyróżnia tę nagrodę spośród innych to jej elastyczność. Brak zamkniętego katalogu kategorii sprawia, że mogą być do niej zgłaszane różnorodne inicjatywy podejmowane przez lokalne redakcje, akcje społeczne realizowane z ich udziałem, oraz autorzy materiałów dziennikarskich angażujący się w ważne społecznie tematy, włączając w to publikacje wynikające ze śledztw dziennikarskich.

To ogromne wyróżnienie dla obu dziennikarek. Cieszymy się, że ich wysiłki zostały dostrzeżone na szerszym forum, jakim są Local e-Journalism Awards 2023″.

Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się już jutro – 6 marca w siedzibie Google for Startups Campus.

Reklama
Poprzedni artykułPamięci Żołnierzy Wyklętych
Następny artykułPomoc PrestaShop, pomoc w sklepie

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj