Gmina Sarnaki się bawi!

0
747

Dożynki gminno-parafialne, konkurs na najpiękniejszy wieniec i festyn integracyjny – to wydarzenia zaplanowane w ramach imprezy związanej z pożegnaniem lata w Sarnakach. Organizatorzy przygotowali masę atrakcji i zachęcają do uczestnictwa i wspólnej zabawy. 

4 września Sarnaki pożegnają lato. – Tego dnia zaplanowano dożynki gminno-parafialne, które rozpocznie msza św. w kościele p.w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika  o godz. 11.30. Mszę św. poprzedzi konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Natomiast po południu na placu gminnym odbędzie się festyn integracyjny ph. „Gmina Sarnaki się bawi! ” – wylicza Magdalena Rudnik, dyrektorka gminnego ośrodka kultury.

Reklama

Na scenie zaprezentują się lokalne zespoły muzyczne m.in. zespół instrumentalny z miejscowego ośrodka kultury. Publiczność rozśmieszy kabaret Świerszczychrząszcz, a w  dalszej części programu wystąpią zespoły z nurtu muzyki tanecznej czyli Viesna oraz MAX Dance. Wieczór zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

Organizatorami wydarzenia są Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach i gmina Sarnaki. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Reklama
Poprzedni artykułPrzedświt na Coolturalnej scenie Łosic
Następny artykułKlasyczne koncerty w Gminie Sarnaki