28/04/2025 | Autor: Łosice.info | źródło: losice.info
Podczas WLSowego Mototripu uczestnicy mieli okazję rozpocząć dzień od mszy w Kościele Trójcy Świętej, a następnie przenieśli się na Targowicę Miejską, gdzie nastąpiło spotkanie motocyklistów. Kulminacyjnym momentem była wspólna przejażdżka przez powiat łosicki, która przepełniona była radością, wolnością i wspólnym przeżyciem chwili. To niezapomniane wydarzenie, które łączy pasjonatów motocykli niezależnie od wieku, doświadczenia czy rodzaju maszyny.