13/06/2025 | Autor: Łosice.info | źródło: losice.info
Galeria zdjęć z podsumowania całorocznej współpracy, gdzie Biedronki prezentują drobne upominki i występy taneczne, które zdobyły serca uczestników. Po części artystycznej wszyscy przenieśli się na zewnątrz, gdzie czekały pachnące kiełbaski i domowe ciasta. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele władz lokalnych. Podziękowania trafiły do dyrektorki przedszkola i nauczycielek za ciepłe relacje z seniorami. Inicjatywa tworzenia przestrzeni akceptacji i wzajemnego szacunku nabiera sensu poprzez takie wspólne spotkania.