12/06/2025 | Autor: Łosice.info | źródło: losice.info
W regionie siedleckim rozdzielono fundusze na inwestycje miast i gmin z powiatów łosickiego i siedleckiego. Powiat łosicki otrzymuje ponad 2,3 mln zł, a siedlecki - prawie 7,9 mln zł. Wsparcie obejmuje programy związane m.in. ze strażą pożarną, zdrowiem psychicznym, pomocą dla lokalnych centrów integracyjnych, seniorów i miejsc pamięci. Inwestycje obejmują zakup sprzętu, remonty oraz modernizacje infrastruktury strażackiej.