23/09/2025 | Autor: Łosice.info | źródło: losice.info
Podczas intensywnego programu edukacyjnego w Rumunii ósmoklasiści podjęli się nauki w praktyce. Warsztaty i zajęcia praktyczne w języku angielskim pozwoliły uczniom sprawdzić umiejętności komunikacyjne. Program obejmował nowe technologie, dziedzictwo kulturowe i projekty grupowe, integrujące młodzież z różnych krajów. Uczniowie poznawali kulturę, historię i tradycje gospodarzy, odkrywając Rumunię poza mitami o Drakuli. Współpraca z rówieśnikami z innych krajów pozwoliła przełamać bariery kulturowe i językowe, ucząc szacunku i otwartości. Erasmus+ to inwestycja w przyszłość, rozwijająca uczestników i inspirująca do dalszego rozwoju, budująca poczucie Europy jako wspólnego domu.