Finaliści konkursu JA TITAN na sesji rady powiatu

0
139

20 czerwca 2012 podczas sesji Rady Powiatu Łosickiego byli obecni uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach Paulina Wasiluk, Diana Popławska, Łukasz Oleksiuk, Grzegorz Lewczuk i Kamil Kobyliński finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą JA Titan oraz europejskiego finału Virtual Business Challenge 2012 wraz z opiekunem panem Jarosławem Mitkiem.
Uczniowie łosickiego liceum są najlepsi w Europie, dlatego też pojadą na finał konkursu 2012 Global JA Titan Challenge do Wilmington w Stanach Zjednoczonych. Za ocean w sierpniu polecą dwie drużyny z łosickiego liceum: Bat Furan (w składzie Paulina Wasiluk i Łukasz Oleksiuk) oraz GangMisiaHaribo (Grzegorz Lewczuk i Kamil Kobyliński).
Podczas sesji Rady Powiatu Łosickiego w imieniu samorządu Powiatu Łosickiego gratulacje i wyrazy uznania za osiągane sukcesy w grze symulacyjnej oraz szeroką promocję szkoły i powiatu w kraju i za granicą złożyli uczniom: Przewodnicząca Rady Powiatu Łosickiego Grażyna Kasprowicz, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Łosickiego Dariusz Melech, Starosta Łosicki Czesław Giziński i Wicestarosta Łosicki Mariusz Kucewicz.

Źródło: powiat.losice.pl

Reklama

[full][frame src=”http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/06/titan.jpg” linkstyle=”pp”]

[/full]

 

Reklama
Poprzedni artykułF. U. Sekatorium Krzysztof Urban
Następny artykułFundusze unijne w Łosicach