Reklama

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie akcji Łosice.info - "Na Wschód".

13/08/2013 12:01
Szanowni Państwo Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie akcji Łosice.info - "Na Wschód". Impreza ma być w Łosicach pierwszym jarmarkiem plenerowym nastawionym na funkcję rozrywkowo-handlową. W trakcie dwudniowego (31 sierpnia – 01 września) wydarzenia przedsiębiorcy oraz instytucje z powiatu będą mieli możliwość zaprezentowania swoich produktów czy usług oraz zaistnienia w świadomości lokalnej społeczności, budując pozytywny wizerunek firmy. Działania towarzyszące targom mają być atrakcyjną formą rodzinnego wypoczynku ukierunkowaną na obcowanie ze sztuką. Ponadto organizatorzy zapewnią uczestnikom imprezy animacje rekreacyjno-sportowe i kulturalne. Pomysłodawcą i głównym organizatorem imprezy jest portal Łosice.Info, który pragnie zorganizować imprezę plenerową łączącą w sobie elementy targów oraz pikniku rodzinnego. Pozwoli to prezentującym się podmiotom na reklamę swojej działalności oraz zapewni zbudowanie pozytywnego wizerunku wśród społeczności lokalnej. Impreza o roboczej nazwie "NA WSCHÓD” zasadniczo powinna obejmować powiat łosicki, a także dolinę Bugu jako blisko związaną z Łosicami. Do targów mogą być zaproszone inne podmioty, ale powinny być chociaż pośrednio związane z tym terenem. Impreza podzielona będzie na 4 strefy: • pierwsza strefa – firmy które będą chciały pokazać swoje produkty, swoje rzemiosło oraz ogólnie zaprezentować siebie. Firmy będą znajdować się w alejce w odpowiednich przydziałach-miejscach. • druga strefa – scena, telebim i piknik. Telebim będzie wyświetlał według ustaleń teledyski, albo obraz z kamery na żywo. Na scenie będą po kolei występować gwiazdy, artyści, i inni. Piknik- zielony obszar, na którym ludzie będą mogli sobie rozłożyć kocyk, usiąść z dziećmi, zjeść grilla, i oglądać wszystko to co się dzieje na scenie. • trzecia strefa- Drink-Bar, zawodowi barmani, którzy serwowaliby drinki i pokazywali różne sztuczki barmańskie. Wino, drinki ewentualnie piwo w stylu Sumersbe 0.33 • czwarta strefa to miejsce gdzie ludzie mogliby usiąść i zjeść- Grill, frytki, zapiekanki, hot-dogi i napoje- bezalkoholowa strefa. Ogólny zarys planu całego przedsięwzięcia jest następujący: Sobota i niedziela przedsiębiorcy, organizacje i instytucje, które zdecydowały się na udział w projekcie mają możliwość prezentowania swoich towarów czy usług podczas dwóch dni imprezy. Ponadto organizatorzy zapewniają: Sobota: 1. 15-19 zajęcia rekreacyjno-sportowe dla rodzin oraz animacje dla dzieci. 2. 19-22 Bitwa hip-hop- fristajl, rap Niedziela: 1. 15-19 Piknik rodzinny. Tego dnia proponuje się zapewnienie atrakcji kulturalno-rozrywkowych 2. 19-22 Koncert Podoba Mi Się 3. 22-24 kino nocnych marków pod gołym niebem Ponieważ portal jest stosunkowo młodym medium istnieje potrzeba nawiązania współpracy z lokalnymi zasobami środowiska w postaci instytucji, organizacji i firm. Prosimy zatem o poparcie projektu oraz proponujemy Państwu rolę partnera i sponsora przedsięwzięcia. Kontakt: [email protected] lub tel: 534 854 450 Pieniądze można wpłacać na konto: 10 1090 1014 0000 0001 1514 5446 Goodspeed sp. z o.o. ul. Ciołka 12/428 01-402 Warszawa
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości