Reklama

Zumba, zumba, zumba

07/09/2015 14:17

Już po raz kolejny w Łosicach odbył się Maraton Zumby. Po maratonach: niepodległościowym i mikołajkowym, tym razem gorące rytmy zabrzmiały w plenerze. Organizatorem imprezy była Szkoła Tańca Agnieszki Dudziuk.

Dzięki uprzejmości Dyrekcji Zespołu Szkół nr 2 w Łosicach w dniu 6. września br. na boisku szkolnym przy Jeziorku zebrali się łosiccy „zumbowicze” i przez dwie godziny tańczyli i bawili się w rytm latynoskich przebojów. Zajęcia poprowadzili: Magdalena Turska i Aleksander Piwko.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości