
Dzięki uprzejmości Dyrekcji Zespołu Szkół nr 2 w Łosicach w dniu 6. września br. na boisku szkolnym przy Jeziorku zebrali się łosiccy „zumbowicze” i przez dwie godziny tańczyli i bawili się w rytm latynoskich przebojów. Zajęcia poprowadzili: Magdalena Turska i Aleksander Piwko.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze