W imieniu Klubu Piłki Nożnej KS Łosice zapraszamy na mecze naszych dwóch drużyn chłopców Orlik U11 i Młodzików, które odbędą się 22 kwietnia w Łosicach na Stadionie Miejskim i Orliku. Drużyna ORLIK U11 to II Liga Okręgowa, mecz z udziałem tej drużyny odbędzie się o godzinie 10:00 na Orliku przy ZS nr 1. Rywalami Orlik U11 będzie drużyna Masovia Siedlce. Drużyna Młodzików to I Liga Okręgowa, mecz z udziałem tej drużyny odbędzie się o godzinie 11:45 na Stadion Miejskim w Łosicach. Rywalami Młodzików będzie Podlasie II OSiR Sokołów Podlaski ZAPRASZAMY wszystkich kibiców - warto zobaczyć przyszłość Łosickiej Piłki Nożnej w akcji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze