Reklama

Znowu znaleźli narkotyki

03/03/2014 12:02

W zeszłym tygodniu łosicka policja odnotowała następujące zdarzenia:

Kradzież portfela W dniu 24 lutego 2014r. do Komendy Policji zgłosił się 61 letni mieszkaniec Łosic, który złożył zawiadomienie o kradzieży portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy w kwocie 320 złotych. Do kradzieży doszło poprzedniego dnia na terenie Łosic.

Kradzież roweru W dniu 24 lutego 2014r. w miejscowości Nowa Kornica 65 letni mieszkaniec gm. Stara Kornica dokonał kradzieży roweru górskiego o wartości 500 złotych na szkodę 73 letniego mieszkańca tej samej gminy. Skradziony rower został odzyskany. Sprawca niebawem usłyszy zarzut kradzieży.

Reklama

Nietrzeźwy kierujący W dniu 28 lutego w miejscowości Zakrze policjanci Łosickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki VW Passat. Kierujący pojazdem 49 letni mieszkaniec gm. Korczew znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie stanu trzeźwości wykazało 0,80 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ujawnione narkotyki W dniu 27 lutego 2014r. w Łosicach na ul. Wiejskiej policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego w trakcie kontroli samochodu osobowego marki BMW w którym znajdowało się dwóch mieszkańców Łosic w wieku 29 i 27 lat ujawnili dwa pakiety z narkotykami, amfetaminą i marihuaną. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych.

Reklama

opracował asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości