W październiku pisaliśmy o "wypływającym" śmierdzącym problemie przy ścieżce łączącej mostek na Tocznej z ulicą Krasickiego. Po naszej interwencji problem został rozwiązany. Jednak dziś awaria znów się odnowiła. Kanalizacja usytuowana na wysokości dworca PKS i starej ciastkarni nie do końca spełnia swoje zadanie. Przepustowość infrastruktury jest zbyt mała a przeciążona instalacja „wypuszcza” nadmiar nieczystości na pobliską ścieżkę, oraz chronioną Łąkę Storczykową.
Zadzwoniliśmy do PKS Łosice i tam zostaliśmy poinformowani, że obsługą techniczną kanalizacji zajmuje się KOM-GAZ Łosice, PKS jest jedynie administratorem. Dlatego też, tam szukaliśmy rozwiązania "wypływającego" problemu. Nasza interwencja została potraktowana poważnie, dostaliśmy zapewnienie, że ekipa obsługi już zostaje skierowana na miejsce awarii. Mamy nadzieję, że szybko i skutecznie uda się rozwiązać ten powracający problem.
[nggallery id=125]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze