Reklama

Znęcali się nad 14 latkiem

28/01/2019 12:13

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Fałszowanie dokumentów W roku 2017 właścicielka przedsiębiorstwa handlowo usługowego w gminie Doruchów dokonała podrobienia faktur zakupowych, istnieje uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa skarbowego na szkodę przedsiębiorcy z gm. Platerów.. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Kradzież z włamaniem W nocy 21/22 stycznia 2019r. nieznany sprawca dokonał kradzieży piły spalinowej marki Stihl po uprzednim włamaniu do garażu należącego do 60-letniej mieszkanki gminy Huszlew. Do zdarzenia doszło w m. Krzywośnity. Pokrzywdzona oszacowała straty na ok. 500 zł. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Reklama

Znęcanie psychiczne W dniu 23 stycznia 2019r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o znęcaniu psychicznym nad 14-letnim mieszkańcem powiatu łosickiego przez dwóch innych nastolatków za pośrednictwem komunikatora Messenger. Nieletni sprawcy w wieku 15 lat utworzyli grupę na komunikatorze i za jego pośrednictwem przesyłali 14 letniemu pokrzywdzonemu wulgarne treści. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Oszustwo internetowe 23 stycznia 2019 roku, 26 letni mieszkaniec powiatu siedleckiego złożył w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony w styczniu za pośrednictwem jednego z portali internetowych kupił telefon komórkowy Apple Iphone za kwotę 420 złotych, którego pomimo przedpłaty nie otrzymał. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Reklama

Oszustwo internetowe 24 stycznia 2019 roku, 38- letni mieszkaniec gminy Sarnaki złożył w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie popełnionym na jednym z portali internetowych. Pokrzywdzony dokonał przedpłaty 2300zł na zakup motocykla WFM150, po czym sprzedający zerwał kontakt z nabywcą. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Naruszenie zakazu sądowego w stanie nietrzeźwości 26 Stycznia 2019 roku w miejscowości Stara Kornica policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Volkswagen, którym kierował 29 letni mieszkaniec powiatu łosickiego. Podczas kontroli okazało się, że kierujący jest nietrzeźwy, badanie wykazało 3 promile alkoholu w organizmie a ponadto posiada sądowy zakaz kierowania pojazdów mechanicznych.

Reklama

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości