Reklama

Zmodernizują centrum Łosic

10/01/2017 12:52

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice - Mariusz Kucewicz, podpisał deklaracje celem złożenia trzech wniosków o dofinansowanie w ramach programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina 2014-2020.

W ramach wspomnianego projektu Miasto i Gmina Łosice planuje zakupić samochód gaśniczy dla OSP w Niemojkach, dokonać modernizacji Parku im. Króla Aleksandra Jagiellończyka oraz zieleńca przy dworcu PKS, a także zmodernizować świetlice wiejskie i utworzyć Izby pamięci w miejscowościach: Toporów, Czuchleby, Łuzki, Dzięcioły, Świniarów, Woźniki, Meszki.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości