Hawaje, Mazury, Teneryfa...takich słów używali mieszkańcy Łosic opisując nowy look miejskiego jeziorka. W ostatni weekend wakacji miało miejsce oficjalne otwarcie zmodernizowanego obiektu.
Były wspólne zabawy i konkursy z nagrodami, było pływanie motorówkami i kajakami oraz tratwą, były pokazy ratownictwa wodnego, zamki z piasku kino i dyskoteka. Mieszkańcy Łosic nie kryli zadowolenia z nowego obiektu i otwierającej go imprezy. Nasi rozmówcy zachwycali się zarówno estetyką miejsca jak i organizacją wydarzenia.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dwudniowej imprezy
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157657629669228]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze