Reklama

Zmodernizowane jeziorko oficjalnie otwarte

01/09/2015 09:05

Hawaje, Mazury, Teneryfa...takich słów używali mieszkańcy Łosic opisując nowy look miejskiego jeziorka. W ostatni weekend wakacji miało miejsce oficjalne otwarcie zmodernizowanego obiektu. 

Były wspólne zabawy i konkursy z nagrodami, było pływanie motorówkami i kajakami oraz tratwą, były pokazy ratownictwa wodnego, zamki z piasku kino i dyskoteka. Mieszkańcy Łosic nie kryli zadowolenia z nowego obiektu i otwierającej go imprezy. Nasi rozmówcy zachwycali się zarówno estetyką miejsca jak i organizacją wydarzenia.

Reklama

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dwudniowej imprezy

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157657629669228]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości