Reklama

Złote dziewczyny

19/03/2013 13:27
PUKS „JEDYNKA” Łosice przy współpracy z klubem WLKS Siedlce – Iganie Nowe z powodzeniem rozpoczął tegoroczną rywalizację w lekkoatletyce. Zawodniczki klubu pod opieką zaprzyjaźnionej trenerki Lidii Chojeckiej uczestniczyły w halowych zawodach, które odbyły się w dniach 11-13 marca 2013 r. w Homlu na Białorusi. Dwa złote i jeden brązowy medal świadczą o udanym starcie naszych młodych zawodniczek. Złoty krążek zdobyła Joanna Panasiuk w biegu na 400 m oraz Patrycja Obzejta na 800 m, zaś brązowy wywalczyła Klaudia Tarkowska na dystansie 400 m. Tuż za podium – w skoku w dal – znalazły się Szewczuk Patrycja – V miejsce i Januszewicz Monika – VI miejsce. zdjęcia : Joanna Panasiuk [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/03/zawody1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/03/zawody2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/03/zawody3-.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/03/zawody4.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości