Reklama

Ogólnopolski zlot klubu fiata multipla

30/09/2012 08:51
Dnia 28 i 29 września 2012 r. w Serpelicach i Janowie Podlaskim odbył się 11 zlot klubu fiata multipla. Podczas zlotu odbywały się różnego rodzaju zabawy,konkursy i gry. Uczestnicy mogli posiedzieć przy rozpalonym ognisku. W sobotę wszyscy wyruszyli na wycieczkę do Janowa. Po drodze wstąpili do Konstantynowa zwiedzić zespół pałacowo-parkowy. Następnie wyruszyli na drugą stronę Bugu przeprawą promową. Zlot zrzeszył fanów Multipli z całej Polski m.in. z pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, świętokrzyskiego. A oto zdjęcia: fotogsk [nggallery id=17]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości