Reklama

Zima w pełni

26/01/2013 15:46
Piękny zimowy poranek w okolicach Mierzwic nad Bugiem. Jeśli nie wyjeżdżacie w góry szusować na nartach, zachęcamy do odwiedzania nadbużańskich szlaków. Należy jednak zachować szczególną ostrożność i trzymać się z daleka od rzeki. Według miejscowych mieszkańców pokrywa lodowa powstała po ostatnich mrozach na Bugu, nie gwarantuje żadnego bezpieczeństwa. Pamiętajmy o tym. [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/zimawpelni1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/zimawpelni2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/zimawpelni3.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/zimawpelni4.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości