Reklama

Zderzenie samochodu z motocyklem

04/10/2016 06:44
W zeszłym tygodniu łosicka policja odnotowała następujące zdarzenia: Kradzież z włamaniem   W nocy 26/27  września 2016 roku w miejscowości Chlebczyn nieznani sprawcy po wyłamaniu zamka w drzwiach do garażu weszli do środka skąd dokonali kradzieży rozdzielni elektrycznej, przewodów elektrycznych oraz narzędzi murarskich i materiałów budowlanych o łącznej wartości 3000 złotych. Pokrzywdzeni są 31 letni mieszkaniec Łosic i 62 letni mieszkaniec gminy Platerów. Uszkodzenie łódki       27 września 2016 roku  w KPP Łosice, 53 letni mieszkaniec gminy Sarnaki złożył zawiadomienie o uszkodzeniu mienia. Do zdarzenia doszło w okresie 19-22 września b.r. w miejscowości Zabuże. Nieznany sprawca piłą motorową pociął drewnianą łódź na kilka części. Wartość zniszczonego mienia została oszacowana na 1000 złotych. Kradzież kół    28 września 2016 roku do KPP w Łosicach zgłosił się 50 letni mieszkaniec Siedlce, który złożył zawiadomienie o kradzieży. W okresie 24-27 września b.r. w miejscowości Horoszki Duże, nieznany sprawca ze stojącego z stodole rozrzutnika dokonał kradzieży dwóch kół. Wartość strat została oszacowana na 1000 złotych. Groźby karalne    27 września 2016 roku w Łosicach w parku XX lecia, 35 letni mieszkaniec Łosic groził pozbawieniem życia 55 letniej mieszkance gminy Przesmyki. Pokrzywdzona obawiając się spełnienia gróźb złożyła w tej sprawie zawiadomienie o przestępstwie. Kradzież pawia     30 września 2016 roku w KPP Łosice, 69 letni mieszkaniec Łosic złożył zawiadomienie o kradzieży pawia. Do zdarzenia doszło w nocy 11/12 września b.r. w miejscowości Niemojki. Nieznany sprawca włamał się do budynku gospodarczego skąd ukradł ptaka ozdobnego. Wartość pawia oszacowano na 600 złotych. Pobicie 30 września 2016 roku w miejscowości Nowosielec kilku nieznanych sprawców  dokonało pobicia, 73 letniego mieszkańca gminy Łosice kopiąc go i bijąc rękoma po ciele. Mężczyzna z obrażeniami organizmu przebywa w szpitalu.  Policja ustala sprawców pobicia. Nietrzeźwy kierujący 1 października 2016 roku w miejscowości Chłopków 68 letni mieszkaniec gminy Platerów kierował po drodze publicznej samochodem osobowym marki VW Passat będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie alkometrem wykazało 2,4 promila alkoholu w organizmie. Wypadek drogowy 1 października  2016 roku na trasie Sarnaki – Hołowczyce samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel, 24 letni mieszkaniec gminy Sarnaki skręcając w lewo na posesję nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka motocyklowi marki Honda czym doprowadził do zderzenia pojazdów. Na skutek zdarzenia poważnych obrażeń lewej nogi doznał 46 letni motocyklista. Obaj kierujący byli trzeźwi. Poszkodowany został przewieziony do szpitala w Łosicach. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

asp. sztab. Tomasz Zozula
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości