"Nieodparte pragnienie pływania w basenie" tak mówił reporter TVP1 jak odwiedził Łosice. Basenu nie ma, ale mamy za to nieustanny problem z gromadzącą się wodą na ulicy Piłsudskiego. Czy deszcz, czy topniejący się śnieg, pojawia się duża kałuża. Kierowcy muszą zjeżdżać na przeciwny pas ruchu aby nie ochlapać przechodniów. Co na to powiedzą radni ? Bo ten problem trwa już ładnych parę miesięcy, jak nie lat.
fotogsk.eu
[half][frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/woda.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/woda1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
[half][frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/woda2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/woda3.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
Komentarze