Reklama

Zawiadomienie o odwołaniu V Halowych Mistrzostw Łosic Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice

30/01/2015 15:28

Od 1 lutego miały rozpocząć się rozgrywki w ramach V Halowych Mistrzostw Łosic Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice, informujemy jednak, że z przyczyn niezależnych Mistrzostwa zostały odwołane. W imieniu Organizatorów przepraszamy wszystkich uczestników i kibiców. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama