Od 1 lutego miały rozpocząć się rozgrywki w ramach V Halowych Mistrzostw Łosic Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice, informujemy jednak, że z przyczyn niezależnych Mistrzostwa zostały odwołane. W imieniu Organizatorów przepraszamy wszystkich uczestników i kibiców.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze