Reklama

Zatrzymanie poszukiwanego

16/06/2020 11:48
W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach: Zatrzymany poszukiwany 09.06.2020r. łosiccy mundurowi działając na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy , zatrzymali 27-letniego mieszkańca gm. Łosice. Mężczyzna został przewieziony i osadzony w ZK w Siedlcach. Kradzież z włamaniem 01-10.06.2020r. w miejscowości Górki, nieznany sprawca włamał się do domku letniskowego po uprzednim wybiciu szyby w oknie, po czym dokonał kradzieży siekiery oraz uszkodził wewnętrzne drzwi do pomieszczeń. Pokrzywdzony, 67-letni mieszkaniec powiatu warszawskiego na tę chwilę nie oszacował strat. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie. Nietrzeźwy kierujący 10.06.2020r. w Olszance 28-letni mieszkaniec gm. Olszanka kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 0,8 promila alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie. Nietrzeźwy kierujący 12.06.2020r. w Mierzwicach, 71-letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie. Zdarzenie drogowe 14.06.2020r., na w miejscowości Niemojki, 21-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego, kierując samochodem osobowym m-ki Renault zjechał na lewe pobocze drogi, a następnie uderzył w pryzmę piachu i betonowe kręgi na nieogrodzonej posesji. Kierujący był trzeźwy, z obrażeniami ciała  został przewieziony do szpitala. KPP w Łosicach ustala przyczyny i okoliczności zdarzenia. mł. asp. Nina Zaniewicz  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości