Reklama

Żart Prima Aprilisowy - nowego centrum handlowego na razie nie będzie

02/04/2015 09:38

1-go kwietnia wstawiliśmy wpis dotyczący planów na zagospodarowanie budynku po niedokończonej szkole u wylotu ul. Międzyrzeckiej w kierunku Hadynowa. Oświadczamy, że był to żart Prima Aprilisowy, który redaktor portalu ŁOSICE.INFO przy współpracy ze [btn link="https://www.facebook.com/spotted.losice?fref=ts" color="red" target=""]Spotted: Łosice[/btn] wykorzystując pomysł Michała Protagonisty Kościesza, wymyślili na potrzeby pierwszo kwietniowego żartu.

Na wtorkowej sesji Rady Gminy nie było żadnej dyskusji na temat pomysłu odsprzedania obiektu prywatnemu inwestorowi. Wszystkie informacje zawarte w artykule były wymysłem redaktora ŁOSICE.INFO,  Administartora Spotted: Łosice i Michała Protagonisty Kościesza. Cieszymy się, że udało się nam "wkręcić" naszych czytelników.

Reklama

Jednocześnie cieszy nas również fakt, że bardzo żywo zareagowaliście na wieści płynące ze spreparowanego artykułu, świadczy to bowiem o tym, że interesujecie się przyszłością naszego miasta i wspólnie dbacie o jego dobro.

Troszkę niesmaku jednak budzi pewne zjawisko- mianowicie, do naszej redakcji dotarły informacje, że część czytających zmyślony artykuł było już nawet w posiadaniu dokładnych informacji na temat osoby "inwestora", a także kwoty jaką miał wręczyć burmistrzowi, żeby ten przepchnął pomysł oraz kto będzie wykonawcą inwestycji.

Reklama

Podkreślamy zatem jeszcze raz, że podane w 1-szo kwietniowym artykule [btn link="http://wordpress2329115.home.pl/losice/nowe-centrum-handlowe-za-przyslowiowa-zlotowke/" color="red" target=""]Nowe centrum handlowe za przysłowiową złotówkę?[/btn] zostały całkowicie zmyślone przez redaktora ŁOSICE.INFO przy udziale Administratora Spotted: Łosice, dzięki pomysłowi Michała Protagonisty Kościesza.

Żywa dyskusja, jaką podjęliście pod artykułem świadczy jednak o potrzebie zajęcia się opuszczoną szkołą i przyjęcia dobrego pomysłu na zagospodarowanie tego obiektu. Jeśli macie fajny pomysł na to, prosimy o umieszczenie go w komentarzu, bądź prywatnej wiadomości. Wszystkie propozycje zaniesiemy do Burmistrza i może wspólnie uda się nam znów zmienić Łosice na lepsze.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama