Siedleckie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera 10 września br. o godzinie 15, zaprasza wszystkich opiekunów osób niepełnosprawnych ruchowo oraz z chorobami neurologicznymi na spotkanie do Domu Parafialnego przy Parafii Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Siedlcach przy ul. Garwolińskiej 19.
Temat spotkania: Samotność opiekuna.
Szczegóły w ulotkach, stronie www i Facebooku
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze