Reklama

Zapraszamy na lodowisko

11/12/2021 09:58
Już 12 grudnia wznawia działalność lodowisko " Biały Orlik" w Łosicach. Tego dnia będzie można też bezpłatnie skorzystać z lodowiska. Obiekt będzie czynny codziennie, zgodnie z harmonogramem podanym na plakacie. Na terenie obiektu (szatnia i wypożyczalnia łyżew) obowiązują zasady sanitarne związane z COVID-19. W dniu otwarcia - w niedzielę, 12 grudnia w godz.13.00 - 16.00 - będzie można bezpłatnie skorzystać z lodowiska. Należy jednak pamiętać, że obowiązują limity osób przebywających jednocześnie na lodowisku. Regulamin i cennik dostępny na Lodowisku.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości