W niedzielę 8 września miał miejsce zlot sympatyków skuterów. Młodzi ludzie zebrali się na placu parkingowym pod "Biedronką" i barwnym korowodem ruszyli przez centrum miasta. Spotkanie zorganizowano na zakończenie wakacji 2013. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
[nggallery id=43]
Komentarze