Reklama

Zakończenie sezonu skuterowego w Łosicach

08/09/2013 16:42
W niedzielę 8 września miał miejsce zlot sympatyków skuterów. Młodzi ludzie zebrali się na placu parkingowym pod "Biedronką" i barwnym korowodem ruszyli przez centrum miasta. Spotkanie zorganizowano na zakończenie wakacji 2013. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. [nggallery id=43]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości