

Jak zapewnia dyrektorka, szpital jest przygotowany na wystąpienie wirusa COVID-19. Dla pacjentów z takimi podejrzeniami wydzielono oddzielne wejście do budynku, tak by nie miał on kontaktu z innymi osobami przebywającymi w szpitalu. - Dodatkowo szpital gotowy jest do przekształcenia oddziału rehabilitacji na oddział zakaźny - jeśli zajdzie taka potrzeba. Przy wejściach zamontowano dozowniki z płynami dezynfekującymi, opracowaliśmy też procedurę na wypadek zgłoszenia się do nas pacjenta z podejrzeniem COVID-19 - wyjaśnia Grażyna Podlipniak-Sobczyńska.
Dyrektorka SPZOZ Łosice lek. med. Grażyna Podlipniak-Sobczyńska uspokaja mieszkańców, by nie poddawali się panice. W trosce o zdrowie, rekomenduje łosiczanom unikanie dużych skupisk ludzi, dbanie o higienę i właściwe odżywianie, a w przypadku zaobserwowania duszności, wysokiej gorączki i kaszlu zaleca konsultację z lekarzem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze