Państwowa Inspekcja Sanitarna podczas cyklicznej kontroli łosickiego kąpieliska stwierdziła przekroczony poziom enterokoków. Badania przeprowadzone 2 sierpnia oceniły wodę w zalewie miejskim jako nieprzydatną do kąpieli.
Komentarze