Reklama

Zakaz kąpieli w zalewie miejskim

04/08/2018 08:57
Państwowa Inspekcja Sanitarna podczas cyklicznej kontroli łosickiego kąpieliska stwierdziła przekroczony poziom enterokoków. Badania przeprowadzone 2 sierpnia oceniły wodę w zalewie miejskim jako nieprzydatną do kąpieli. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości