W imieniu dyrekcji, nauczycieli i dzieci z Przedszkola Samorządowego w Niemojkach serdecznie zapraszamy 18 marca 2014r. (wtorek) o godzinie 13:00 na zajęcia otwarte pod hasłem „Czym powitać cię wiosenko?”.
Dyrektor Barbara Laszuk wraz z pracownikami przedszkola zapraszają rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola oraz rodziców przyszłych przedszkolaków wraz z ich pociechami. Tego dnia będzie można zwiedzić przedszkole, zobaczyć program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków a także uczestniczyć w warsztatach plastycznych o tematyce wiosennej. SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze