Reklama

Zajęcia dla gimnazjalistów i ósmoklasistów

22/01/2019 12:46

Zapraszamy ósmoklasistów i gimnazjalistów, na zajęcia, które odbywać się będą w marcu w soboty w ZS nr 1 ul. Szkolna 3. Zajęcia  prowadzone będą przez nauczycieli I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach.

W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy, którzy chcą przeżyć przygodę z geogebrą, programowaniem komputerowym, technikami mikroskopowymi lub dowiedzieć się co to jest „kolorowa chemia”, w jaki sposób rozwijać sprawności językowe przy pomocy tablicy interaktywnej i wielu innych ciekawych rzeczy.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości