Reklama

Zabrał psa

14/11/2018 11:33

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Usunięcie słupka granicznego W nocy 07/08 listopada 2018 roku nieznany sprawca dokonał usunięcia słupka granicznego oddzielającego posesję należącą do 63 letniego mieszkańca gminy Łosice od pasa drogowego, trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Przywłaszczenie 08 listopada 2018 roku w KPP Łosice, 64 letni mieszkaniec gminy Sarnaki złożył zawiadomienie o przywłaszczeniu psa przez innego mieszkańca tej samej gminy. Pokrzywdzony oszacował wartość przywłaszczonego zwierzęcia na 2000 złotych.

Reklama

Wypadek drogowy 09 listopada 2018 roku w Łosicach w miejscowości Próchenki, gm. Olszanka 32 letnia mieszkanka gminy Łosice jadąc samochodem marki Fiat Seicento z nieustalonej przyczyny zjechała na przeciwległy pas jezdni a następnie zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do Szpitala Powiatowego w Łosicach. Kierująca pojazdem była trzeźwa. Łosicka Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kradzież W dniach 03-10 listopada 2018 roku w miejscowości Hołowczyce Stare nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch akumulatorów oraz oleju napędowego ze stojącego w niezabezpieczonym garażu kombajnu. Pokrzywdzony, 45 letni mieszkaniec gm. Sarnaki oszacował wartość strat na 1750 złotych.

Reklama

Znęcanie się nad rodziną. 12 listopada 2018 roku w KPP Łosice zostało przyjęte zawiadomienie o przestępstwie dot. fizycznego i psychicznego znęcania się nad rodziną przez 35 letniego mieszkańca gm. Łosice. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości