W ostatnim czasie słowa piosenki Anny Jurksztowicz stały się bardzo aktualne. Większość z nas narzekała na zimno i śnieg, ale są też tacy, którzy czerpali przyjemność z zimowej aury. Dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Łosicach przesłały na zdjęcia z zimowych zabaw na śniegu.
Foto: Anna Taras
[nggallery id=145]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze