Reklama

Zabawy w śniegu

06/02/2014 17:47
"Zima lubi dzieci najbardziej na świecie, dorośli mi mówią nie wierzę. Dzieci roześmiane stawiają bałwana, dorośli stawiają kołnierze."

W ostatnim czasie słowa piosenki Anny Jurksztowicz stały się bardzo aktualne. Większość  z nas narzekała na zimno i śnieg, ale są też tacy, którzy czerpali przyjemność z zimowej aury. Dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Łosicach przesłały na zdjęcia z zimowych zabaw na śniegu.

Foto: Anna Taras

[nggallery id=145]

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości