CeZik & KlejNuty - CHODÓW KOŁO SIEDLEC - (KAMERALNY AKT SOLOWY) Chodów - Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie (ul. Sokołowska 75), 20 maja 2013 , godz : 20:00. WSTĘP: 10 zł - przedsprzedaż / 20 zł - w dniu koncertu (do nabycia w GOK) LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Po udanej, debiutanckiej wyprawie solowej w roku 2012, CeZik i jego KlejNuty wracają na trasę! Kameralny Akt Solowy to zmaterializowana wersja CeZika, wypełniona muzyką i obrazem. Usłyszeć można wszystkie dotychczasowe produkcje, w specjalnie na tą okazję zaaranżowanych wersjach. Nie znasz oryginałów? Sprawdź tutaj:www.youtube.pl/ascezik www.youtube.pl/klejnuty Pomimo iż akt jest solowy, CeZik sam na scenie nie jest. Śpiewa Krzysiu, gra Marcin Najman, Oksana tańczy dla niego, a publiczność wskakuje na scenę, by wziąć to k***a kurę. Czasem gitara zabrzmi jak kontrabas, a nieraz klawisze zmieniają się w saksofon. Nie brakuje również rytmicznie dudniącej perkusji. Jest też szajka, czyli CeZik z zastępem swoich bliźniaków! Jeśli lubisz CeZika - przyjdź. Jeśli nie lubisz - też przyjdź... może zmienisz zdanie :)
Komentarze